Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Post Type Selectors

TLC Rental oddział Poznań

TLC-Rental-oddział-mobile-poznan

TLC Rental ODDZIAŁ POZNAŃ

Poznań ogrodzenia tymczasowe

Szeroka oferta usług naszej firmy obejmuje sprzedaż i wynajem systemów mobilnych na terenie Poznania oraz okolic. Znajdziesz u nas między innymi ogrodzenia tymczasowe, toalety przenośne, barierki ochronne, podesty rozładunkowe, a także wiele innych. Każdy z naszych produktów spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa. Zaplecze techniczne obejmuje 250 mb ogrodzeń i systemów EPS, które w szczególności polecane są inwestorom budowlanym, przedsiębiorcom z branży przemysłowej, a także organizatorom imprez masowych.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Zapytaj o dostępne systemy i rozwiązania. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Dla klientów, którzy skorzystają z naszych usług, wykonujemy dokumentację techniczną dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

OGRODZENIA BUDOWLANE POZNAŃ – OFERTA TLC RENTAL

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które stawia na tworzenie nowoczesnych projektów. W Polsce posiadamy już 9 oddziałów firmy – między innymi na terenie Poznania. Dzięki szerokiej kadrze specjalistów możemy wychodzić naprzeciw potrzebom klientów i spełniać ich oczekiwania. W naszej codziennej pracy staramy się tworzyć projekty wyznaczające nowe trendy. Wysoce rozbudowany park technologiczny oraz zaangażowanie w rozwój zaowocowało stabilnością TLC Rental na rynku. Produkty wysokiej jakości spełniają wszelkie normy krajowe i międzynarodowe. Obecnie obsługujemy duże i średnie firmy z ugruntowaną pozycją w branży budowlanej i przemysłowej. Staliśmy się członkiem Grupy TLC – szwedzko-polskiego producenta platform dla przemysłu i budownictwa, stalowych schodów oraz systemów zabezpieczeń. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach budowlanych.

TLC RENTAL POZNAŃ – JAK DO NAS TRAFIĆ?

Poznań stał się głównym ośrodkiem funkcjonującym w zachodniej części kraju. W stolicy województwa wielkopolskiego zapewnimy naszym klientom systemy mobilne takie jak: ogrodzenia tymczasowe, toalety przenośne, podesty rozładunkowe, barierki ochronne oraz systemy zabezpieczeń otworów technologicznych, ciągów komunikacyjnych i krawędzi. Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług? Skorzystaj z możliwości konsultacji z naszym przedstawicielem w Poznaniu.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM

tel: +48 668 430 630
e-mail: b.brotkiewicz@tlcrental.pl

BARTOSZ BROTKIEWICZ

TLC RENTAL Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 1,
62-062 Strykowo / województwo wielkopolskie
tel.: + 48 668 430 630
e-mail: poznan@tlcrental.pl

Skorzystaj z aplikacji yanosik.pl lub zaplanuj drogę z Mapami Google. Nie posiadasz auta? Spotkaj się z nami, korzystając z komunikacji miejskiej. Sprawdź, z jakich linii tramwajowych i autobusowych skorzystać na jakdojade.pl/poznan. Dołącz do grona partnerów TLC już dziś.

Dystrybucja mobilnych systemów EPS i ogrodzeń tymczasowych – co znajdziesz w ofercie? 

Zapewniamy wynajem oraz sprzedaż konstrukcji stalowych. Szeroki zakres usług obejmuje montaż, demontaż oraz serwis systemów. Obsługujemy klientów w sposób kompleksowy.

PRODUKTY DOSTĘPNE W NASZYM MAGAZYNIE

ogrodzenia-budowlane-tymczasowe-na-budowe-tlcrental

Ogrodzenia budowlane ażurowe – Poznań

Ogrodzenia tymczasowe przezierne są jednym z najczęściej wybieranych systemów. Stanowią podstawowy element zabezpieczający teren budowy. Skutecznie odgrodzisz miejsce, na którym odbywają się prace naziemne lub podziemne, prace budowlane i remontowe. Ogrodzenia budowlane ażurowe zagwarantuje bezpieczeństwo osobom, nieruchomościom lub przedmiotom znajdującym się w pobliżu prowadzonych prac. Produkt wykonano z tworzyw odpornych na wahania temperatur i zmienne warunki pogodowe.

Ogrodzenia budowlane Warszawa

Ogrodzenia budowlane pełne – Poznań

Ogrodzenia budowlane pełne z blachy SMART, dzięki materiałom, z jakich je wykonano, nie ulegają nadmiernej eksploatacji i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dobrze spełniają swoją funkcję jako element separujący teren będący w użytku od placu budowy. Pełne wypełnienie uniemożliwia osobom postronnym na podgląd realizacji inwestycyjnych. Dodatkowo konstrukcja stanowi zabezpieczenie mienia należącego do firm – osoby nieupoważnione nie mają dostępu do maszyn i materiałów budowlanych. Ogrodzenia budowlane pełne są proste w montażu. Mobilność tego systemu pozwala na łatwe składowanie i transport.

Ogrodzenia budowlane tymczasowe

Ogrodzenia tymczasowe – Poznań

Ogrodzenia tymczasowe to lekka konstrukcja, dzięki której w szybki i łatwy sposób wyznaczysz teren wyłączony z użytku. System jest odporny na zmienne warunki pogodowe, a także wahania temperatur. Każdy moduł został wykonany ze szczególną starannością tak, aby ogrodzenia tymczasowe można było bez problemu połączyć – dzięki temu cała konstrukcja będzie stabilna. Dodatkowo system jest prosty w montażu – nie wymaga pomocy ze strony fachowca. Mobilność ogrodzenia i jego lekka waga sprawia, że przechowywanie i transport w inne miejsca nie wymaga dużej przestrzeni ładunkowej lub powierzchni składowej.

Ogrodzenia tymczasowe-budowlane

Wynajem ogrodzeń – Poznań

Poza sprzedażą oferta TLC Rental obejmuje także wynajem ogrodzeń. Usługa skierowana jest do przedsiębiorców budowlanych, a także organizatorów wydarzeń masowych. Ogrodzenia spełniają swoją funkcję zarówno jako separator drogowy wyłączający obszar z ruchu, jako ciąg komunikacyjny podczas imprez masowych, jak i jako płot oddzielający teren budowy. Każdy z produktów charakteryzuje się wysokim stopniem odporności na działanie czynników zewnętrznych – wiatr, deszcz, śnieg, mróz. Dostępne systemy spełniają surowe normy krajowe i europejskie.

Barierki zabezpieczające

Barierki zabezpieczające – Poznań

Barierki zabezpieczające sprawdzą się zarówno w trakcie prac remontowych lub budowlanych, jak i w czasie organizacji wydarzeń masowych. Wysoka jakość tworzyw, stabilność oraz wytrzymałość pozwala kontrolować przebieg zgromadzeń i wytyczać ciągi komunikacyjne. Ten typ systemu gwarantuje bezpieczeństwo na obszarach, na których przebywają większe skupiska osób. Barierki zabezpieczające wykorzystywane są podczas rozgrywek sportowych odbywających się na otwartych przestrzeniach lub pod dachem obiektów budowlanych. Skutecznie odseparujesz osoby nieupoważnione od terenu przeznaczonego tylko dla personelu i obsługi.

Bariery drogowe plastikowe

Barierki plastikowe PVC – Poznań

Barierki plastikowe PVC dostępne są w 4. wariantach: THOR, BOSS, EUROVISION oraz GATE. Materiał wykorzystany podczas produkcji sprawia, że produkt jest znacznie lżejszy od standardowych barierek wykonanych ze stali. Dodatkowo tworzywo plastikowe nie przewodzi prądu, dlatego chętnie sięgają po nie specjaliści pracujący w zasięgu pola elektromagnetycznego. Materiał nie zmienia swojej struktury pod wpływem wahań temperatur, a także jest odporny na uszkodzenia, absorbuje uderzenia. Produkt dostępny w opcji sprzedażowej.

Barierki ochronne eventowe

Barierki ochronne – Poznań

Barierki ochronne należą do systemów zabezpieczeń, które umożliwiają w szybki i łatwy sposób oddzielenie lub wyłączenie terenu z użytku pieszych i pojazdów. Spełniają one swoją funkcję głównie na obszarze prowadzonych remontów oraz przestrzeni, na których odbywają się imprezy sportowe lub kulturalne. Konstrukcja jest lekka i łatwa w montażu. Materiał wykorzystany do produkcji absorbuje uderzenia, jest odporny na wahania temperatur oraz na zmienne warunki pogodowe.

Wynajem schodów tymczasowych

Schody tymczasowe – Poznań

Schody tymczasowe, poza standardową funkcją użytkową, można przekształcić w kładkę budowlaną. Wykorzystywane są one również do utworzenia klatki schodowej. Jest to praktyczne rozwiązanie, po które sięgają firmy budowlane oraz przedsiębiorcy z branży przemysłowej. Produkt wykonano z materiałów odpornych na destrukcyjne działanie czynników zewnętrznych. Konstrukcja jest lekka, a zarazem stabilna. Schody tymczasowe w łatwy sposób można przetransportować z miejsca na miejsce.

Zabezpieczenie krawędzi eps Rzeszów

Zabezpieczenie krawędzi EPS – Poznań

Edge Protection System należy do rozwiązań, które znacznie podnoszą bezpieczeństwo pracowników budowlanych w trakcie prac przy krawędziach. Zabezpieczenie krawędzi EPS  jest systemem, który spełnia surowe normy krajowe i europejskie. Z uwagi na przeznaczenie systemu każdy z elementów wykonano ze szczególną starannością tak, aby komponenty były w pełni dopasowane i razem tworzyły stabilną konstrukcję. EPS posiada certyfikat ZKP wg normy PN-EN 1090-1, a także ocenę Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego pod kątem zgodności z normą PN-EN 133374.

Schody kontenerowe Rzeszów

Schody kontenerowe – Poznań

Schody kontenerowe są praktycznym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie dostęp do poszczególnych pomieszczeń jest utrudniony ze względu na poziom, na jakim się znajdują. Wyższe kondygnacje, na których mieszczą się lokale biurowe i socjalne, potrzebują łatwego dostępu. Schody kontenerowe, z uwagi na materiał wykorzystany do ich produkcji, doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach budowlanych, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także zmienne warunki pogodowe oraz wahania temperatur. Dostępne w różnych wariantach.

toaleta przenośna na budowę

Toalety przenośne – Poznań

Toalety przenośne są niezbędnym wyposażeniem placów budowy oraz miejsc, w których odbywają się imprezy masowe. Przez ograniczony dostęp do sieci kanalizacyjnych, produkt pełni funkcję zaplecza sanitarnego, zachowującego wszelkie standardy higieniczne. Oferta obejmuje zarówno sprzedaż, jak i wynajem toalet przenośnych na terenie Poznania oraz okolic. Co należy do najważniejszych cech toalet przenośnych?

  • Przede wszystkim jest to produkt wysoce odporny na uszkodzenia. Toalety przenośne wykonano z polipropylenu, który nie tylko absorbuje uderzenia, ale też jest łatwy w utrzymaniu czystości.
  • Poza zbiornikiem o pojemności 265 litrów, kabina została wyposażona także w umywalkę oraz dozownik na mydło lub płyn antybakteryjny. Dostęp do wody nie wymaga przyłączy – toaleta posiada własny 40 litrowy zbiornik.
  • Dodatkowo toaleta przenośna została pokryta jasnymi kolorami, co wpływa na lepsze odbijanie promieni słonecznych – kabina nie nagrzewa się, przez co użytkowanie jest jeszcze bardziej komfortowe.
  • Toaleta przenośna należy do wyposażenia mobilnego. Oznacza to, że w prosty sposób można ją przetransportować z miejsca na miejsce. Co ważne, produkt można wyposażyć w zawiesia (certyfikat TÜV Rheinland), które służą do jej przeniesienia przy użyciu dźwigu.
  • Sprzedaż i wynajem toalet przenośnych z firmą TLC Rental wyróżnia także doskonała cena. Koszt usługi zależy od liczby zamówionych produktów – określona jest ona w ustawie, która precyzyjnie podaje, jakie zapotrzebowanie w toalety obowiązuje na terenie budowy (1 toaleta na 20 kobiet / 1 toaleta na 30 mężczyzn). TLC Rental proponuje swoim klientom cennik najmu dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań – w przypadku wynajmu bierzemy pod uwagę jego czas oraz lokalizację. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, ile kosztuje wynajem toalet przenośnych, skontaktuj się z nami w sprawie wyceny. Dla firm, które skorzystają z oferty i dodatkowych usług, przewidziane są rabaty i zniżki.

Podest rozładunkowy lub wysuwnica budowlana

Podesty rozładunkowe – Poznań

Podesty rozładunkowe są systemem, który usprawnia transport gabarytowych i nieforemnych materiałów na wyższe bądź niższe kondygnacje budynku. Powierzchnia platformy została pokryta fakturową okładziną dla lepszej przyczepności użytkownika do podłoża. Podesty rozładunkowe spełniają normy krajowe i europejskie – PN-EN 12811-3. System wzbogacono o dodatkowe uchwyty mocujące do pasów i szelek, będących na wyposażeniu pracownika.

Sprzedaż i wynajem ogrodzeń tymczasowych Poznań – wybierz TLC Rental!

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ciągły rozwój technologiczny pozwoliły nam na wypracowanie wysokiej i stabilnej pozycji na rynku. Dzięki temu utworzyliśmy już 9 oddziałów naszej firmy – w tym także w Poznaniu. Z uwagi na duże zapotrzebowanie systemów bezpieczeństwa w tym rejonie kraju, stale poszerzamy naszą ofertę o kolejne produkty. Staramy się, aby każde z proponowanych przez nas ogrodzeń, spełniało normy jakości i standardy bezpieczeństwa. Szeroki zakres działalności obejmuje zarówno sprzedaż, jak i wynajem toalet przenośnych, ogrodzeń, barierek ochronnych, podestów rozładunkowych oraz wiele innych.

Już dziś dołącz do partnerów TLC Rental. Aby dowiedzieć się więcej, skorzystaj z zakładki kontakt i zapytaj naszego przedstawiciela o ofertę. Świadczymy także usługi montażowe, demontażowe oraz serwisowe. Bądź na bieżąco i odwiedź nasz profil Facebook.

Icon label Icon label

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

NASZE USŁUGI

Podczas realizowania zamówień istnieje możliwość skorzystania przez Klienta z wielu usług, które udoskonalają proces transakcji dotyczących ogrodzeń budowlanych w Poznaniu.

Wynajem

Firma TLC Rental oferuje Klientom wynajęcie ogrodzeń tymczasowych w Poznaniu i na całym obszarze województwa wielkopolskiego na dowolnie określony czas.

Sprzedaż

Oferowane przez TLC Rental produkty są sprzedawane wraz z dostawą w Poznaniu i na pozostałym terenie całego województwa wielkopolskiego.

Transport

Podczas realizacji zamówienia oferujemy Państwu transport na terenie całego województwa wielkopolskiego pod wskazany adres.

Montaż/Demontaż

TLC Rental umożliwia również montaż zakupionych lub wynajętych przez Klienta produktów w określonym miejscu i ich demontaż po zakończeniu obowiązywania umowy najmu.

OBSŁUGIWANY OBSZAR

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE

Poznań
Kalisz
Konin
Piła
Ostrów Wielkopolski
Gniezno
Leszno
Luboń
Września
Swarzędz
Śrem
Krotoszyn
Turek
Jarocin
Wągrowiec
Kościan

Środa Wielkopolska
Koło
Gostyń
Rawicz
Szamotuły
Złotów
Chodzież
Oborniki
Pleszew
Trzcianka
Grodzisk Wielkopolski
Nowy Tomyśl
Mosina
Ostrzeszów
Kępno
Słupca

Wolsztyn
Wronki
Rogoźno
Czarnków
Międzychód
Murowana Goślina
Kostrzyn
Puszczykowo
Opalenica
Pobiedziska
Jastrowie
Pniewy
Kórnik
Witkowo
Trzemeszno
Zbąszyń

Koźmin Wielkopolski
Kłodawa
Krzyż Wielkopolski
Sieraków
Buk
Stęszew
Wieleń
Śmigiel
Czempiń
Odolanów
Wyrzysk
Nowe Skalmierzyce
Golina
Zduny
Skoki
Budzyń

Ogrodzenia wynajem

Zaufali nam

Obsługujemy największe inwestycje budowlane. Do grona naszych kluczowych Klientów możemy zaliczyć czołowe firmy sektora budowlanego i przemysłowego. Ilość realizacji jakie zostały przez nas wykonane, potwierdzają że potrafimy to robić dobrze. Tworzymy współpracę opartą na ustawicznym rozwijaniu partnerstwa. Doskonale rozumiemy zagadnienie partnerstwa strategicznego.

 

Wynajem Ogrodzeń
+48 734 140 140
Otrzymaj ofertę