Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Post Type Selectors

TLC Rental oddział Szczecin

Szczecin ogrodzenia tymczasowe

Oferta firmy dotyczy usług świadczonych na terenie Szczecina i okolic. W ramach działalności sprzedajemy i wynajmujemy systemy zabezpieczające wykorzystywane w przemyśle, budownictwie oraz w branży rozrywkowej (koncerty, sport). Ofertę kierujemy do inwestorów i organizatorów wydarzeń kulturalnych, którzy z uwagi na normy oraz standardy są zobowiązani do zapewnienia ochrony pracownikom lub uczestnikom. Bogate zaplecze techniczne pozwala nam na dotarcie do naszych klientów z wysokiej jakości systemami zabezpieczającymi.

Dowiedz się więcej na temat naszych usług i zobacz dotychczasowe realizacje. Jeżeli masz pytania skorzystaj z zakładki kontakt. Nasi konsultanci czekają na Ciebie. Dla klientów przygotowujemy spersonalizowaną dokumentację techniczną dopasowaną do potrzeb.

Wynajem, sprzedaż, serwis ogrodzeń – Szczecin

TLC Rental należy do grupy przedsiębiorstw, których działalność oparta jest na dystrybucji, montażu, demontażu, a także serwisie systemów zabezpieczających. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój technologiczny, powiększanie zasobów ludzkich i floty pojazdów umożliwia nam na dotarcie do szerokiego grona odbiorców w Polsce i wyposażenie w najwyższej klasy ogrodzenia. Stabilność i ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że staliśmy się jednym z wiodących firm o tego typu profilu branżowym. Przynależność do szwedzko-polskiej Grupy TLC (producenta stalowych schodów i platform dedykowanych dla przemysłu i budownictwa) umożliwiło nam rozszerzenie działalności o nowe usługi. Dziś bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach opartych na normach krajowych i europejskich. Nasze projekty to innowacyjna myśl technologiczna wyznaczająca nowe kierunki i trendy w branży.

TLC Szczecin – jak do nas trafić?

Szczecin to jeden z dwóch nadmorskich oddziałów naszej firmy. Stolica województwa zachodniopomorskiego stanowi doskonałe miejsce, z którego nasi pracownicy dostarczają wysokiej jakości ogrodzenia tymczasowe, toalety przenośne, podesty rozładunkowe, barierki ochronne i wiele innych. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu z drogami krajowymi, autostradą A6 oraz drogami ekspresowymi, docieramy do odbiorców na czas. Spotkaj się z naszym przedstawicielem w siedzibie firmy lub zaproś go do siebie. Dowiedz się więcej na temat współpracy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM

tel.: +48 666 906 556
e-mail: b.szarko@tlcrental.pl

Bartosz Szarko

TLC RENTAL Sp. z o.o.
ul. Uczniowska 5a
70-893 Szczecin / województwo zachodniopomorskie
tel.: +48 666 906 556

Sprawdź z Google Maps jak do nas dojechać. Skorzystaj z aplikacji yanosik.pl i zaplanuj najszybszą trasę. Nie posiadasz auta? Wejdź na jakdojade.pl/szczecin i wybierz optymalną drogę dojazdu środkami publicznymi. Dołącz do nas już dziś.

Ogrodzenia tymczasowe i mobilne systemy EPS w ofercie TLC

Prowadzimy usługi montażowe, demontażowe, a także serwisowe systemów zabezpieczeń budowlanych. Mocno rozwinięty park technologiczny umożliwił nam wyposażenie inwestorów w profesjonalne zaplecze mobilnych systemów ochronnych.

PRODUKTY DOSTĘPNE W NASZYM MAGAZYNIE

Ogrodzenia budowlane tymczasowe

Ogrodzenia budowlane ażurowe – Szczecin

Ogrodzenia budowlane ażurowe to jeden z najczęściej wybieranych typów ochrony przez klientów korzystających z usług naszej firmy. Lekka i wytrzymała konstrukcja zapewnia doskonałe zabezpieczenie placów budowy oraz terenów przeznaczonych do organizacji wydarzeń kulturalnych. Posłużą zarówno jako system do wytyczania kierunku poruszania się tłumu, jak i odseparują teren wyłączony z ruchu. Mobilność ogrodzeń budowlanych ażurowych umożliwia swobodny montaż i demontaż oraz transport w dowolne miejsce.

ogrodzenia pelne budowlane smart

Ogrodzenia budowlane pełne – Szczecin

Wysoka jakość ochronna potwierdzona przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego sprawia, że ogrodzenia budowlane pełne sprawdzą się w trudnych warunkach zarówno podczas intensywnych prac budowlanych, jak i podczas separowania terenów przemysłowych. Stalowa, wypełniona blachą trapezową, rama, została wpuszczona w betonowe stopy, które doskonale podtrzymują całą konstrukcję w trakcie mocnych podmuchów wiatru. Dodatkowo system ogranicza widoczność osobom postronnym i chroni przed akustycznymi i fizycznymi skutkami prac, w trakcie których wykorzystywany jest ciężki sprzęt budowlany. Całość jest prosta w montażu przez co nie wymaga specjalistycznej i fachowej wiedzy.

Ogrodzenia budowlane tymczasowe

Ogrodzenia tymczasowe – Szczecin

Ogrodzenia tymczasowe zostały wykonane z trwałych materiałów odpornych na szkodliwe warunki zewnętrzne – wiatr, deszcz, śnieg. Produkt jest łatwy w montażu przez co w szybki sposób można odseparować i zabezpieczyć przestrzeń wyłączoną z użytku. Ogrodzenia tymczasowe świetnie sprawdzają się podczas prac drogowych, remontów, budowy obiektów, czy wydzielania terenów przemysłowych. Chronią mienie przed dostępem osób postronnych.

Ogrodzenia tymczasowe-budowlane

Wynajem ogrodzeń – Szczecin

Poza sprzedażą systemów ochronnych, firma TLC obsługuje swoich klientów wynajmując potrzebne ogrodzenia. Usługi świadczymy na terenie Szczecina oraz okolic. Wynajem ogrodzeń dedykujemy inwestorom budowlanym, organizatorom wydarzeń masowych, a także firmom przemysłowym. Lekkie konstrukcje zabezpieczają wydzielony teren oraz chronią sprzęt i materiały przed ewentualną kradzieżą.

Barierki ochronne eventowe

Barierki ochronne (zabezpieczające) – Szczecin

Barierki ochronne (zabezpieczające) to rozwiązanie dedykowane organizatorom wydarzeń kulturalnych. Wysokość barierek pozwala odseparować przestrzeń wyłączoną z ruchu i zachować pełną obserwację terenu. Doskonale sprawdzą się do wytyczania korytarzy, granic i sektorów dla publiki oraz kibiców. Odseparujesz nimi ulicę i chodniki tam, gdzie potrzeba zachowania bezpieczeństwa jest szczególnie ważna dla życia i zdrowia. Barierki zabezpieczające wykonane zostały z trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne i termiczne materiałów. System jest prosty i szybki w montażu. Nie zajmuje dużo przestrzeni transportowej.

Bariery drogowe plastikowe

Barierki plastikowe PVC – Szczecin

Barierki plastikowe PVC należą do lekkich i trwałych systemów odgradzających i wyznaczających teren. Mobilne ogrodzenia dostępne są w 4. Wariantach: THOR, BOSS, EUROVISION oraz GATE. Są zdecydowanie lżejsze od konstrukcji stalowych, lecz wykazują podobną wytrzymałość na zmienne warunki pogodowe i termiczne. Doskonale sprawdzą się w miejscach gdzie należy wyodrębnić obszar generujący pole elektromagnetyczne – tworzywo PVC nie przewodzi prądu przez co jest w pełni bezpieczne dla osób przebywających w otoczeniu barierki. Barierki plastikowe PVC są dostępne wyłącznie w opcji sprzedażowej.

barierki ochronne city

Barierki ochronne – Szczecin

Jednym z wielu systemów zabezpieczających są barierki ochronne. Dzięki łatwemu i szybkiemu montażowi można je sprawnie przetransportować. Z ich pomocą odseparujesz teren z użytku. Sprawdzą się nie tylko w branżach przemysłowych i budowlanych, ale także w czasie wydarzeń o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa jak koncerty, eventy, rozgrywki sportowe. Tworzywo z jakich wykonano produkt, jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne i termiczne. Barierki ochronne nie ulegają nadmiernym uszkodzeniom mechanicznym.

Wynajem schodów tymczasowych

Schody tymczasowe – Szczecin

Specjalna wielofunkcyjna konstrukcja pozwala przekształcić schody tymczasowe w kładkę budowlaną lub wykorzystać je przy konstruowaniu tymczasowej klatki schodowej. Produkt został wykonany z materiałów odpornych na destrukcyjne warunki atmosferyczne i termiczne. Schody tymczasowe charakteryzują się łatwym montażem. System jest mobilny, dzięki czemu można go łatwo przetransportować z miejsca na miejsce.

eps-baner

Zabezpieczenie krawędzi EPS – Szczecin

Najlepszym z możliwych rozwiązań chroniących pracowników budowlanych przed upadkiem z dużych wysokości jest zabezpieczenie krawędzi EPS. Z uwagi na ważną rolę systemu w trakcie prac na wysokościach, Edge Protection System spełnia wszelkie normy krajowe i europejskie. Jest odporny na zmienne warunki pogodowe oraz termiczne. W bogatej ofercie posiadamy również indywidualne środki ochrony przed upadkiem – system Alsipercha (prod. Alsina) oraz SkyReach (prod. Combisafe).

Schody kontenerowe Rzeszów

Schody kontenerowe – Szczecin

Schody kontenerowe umożliwiają dostęp pracowników budowlanych do pomieszczeń biurowych i socjalnych umieszczonych na różnych kondygnacjach. System odporny jest na czynniki zewnętrzne – mróz, wiatr, śnieg itp. Fakturowana powierzchnia stopni zapewnia dobrą przyczepność podeszwy butów do podłoża, co chroni użytkowników przed niekontrolowanym poślizgiem. Schody kontenerowe można instalować w różnych konfiguracjach.

toaleta przenośna na budowę

Toalety przenośne – Szczecin

W ofercie TLC znajdziesz toalety przenośne, które sprawdzą się jako wyposażenie sanitarne na terenach budowy oraz podczas imprez kulturalno-sportowych. Stanowią doskonałe wyposażenie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości wykorzystania sieci kanalizacyjnej. Toalety przenośne spełniają wszelkie normy higieniczne. Wolno stojące ubikacje wykonano z trwałych i bezpiecznych materiałów.

Podest rozładunkowy lub wysuwnica budowlana

Podesty rozładunkowe – Szczecin

Podesty rozładunkowe doskonale spełniają swoją funkcję przy transportowaniu wielkogabarytowych i ciężkich materiałów budowlanych. System sprawdzi się zarówno w różnego rodzaju sektorach przemysłu, jak i w branży budowlanej. Podesty rozładunkowe umożliwiają przeniesienie obiektów na wyższe lub niższe kondygnacje. Fakturowane podłoże zapewnia bezpieczne użytkowanie – chroni przed poślizgiem. System dodatkowych upięć i uchwytów umożliwia zabezpieczenie przed upadkiem z dużej wysokości.

Serwis, sprzedaż i wynajem ogrodzeń przeznaczonych dla branż budowlanych i przemysłu – Szczecin

Wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój technologiczny pozwoliły na uplasowanie się firmy TLC wśród wiodących przedsiębiorstw wyposażających klientów z sektorów przemysłowych i budownictwa. Już 9 oddziałów naszej firmy – w tym także placówka w Szczecinie – udostępnia systemy podnoszące poziom ochrony pracowników i osób znajdujących się w bezpośrednim kontakcie z terenami, na których odbywają się prace wykończeniowe, remonty, prace naprawcze, a także eventy, wydarzenia sportowe, czy kulturalne. Ogrodzenia tymczasowe, toalety przenośne, podesty rozładunkowe, barierki ochronne, a także wiele innych, zapewniają wydzielenie terenu wszędzie tam, gdzie potrzeba bezpieczeństwa jest szczególnie ważna.

Dołącz do naszych partnerów. Chcesz się skonsultować z naszym przedstawicielem? Skorzystaj z zakładki kontakt. Wejdź na nasz profil FB i bądź na bieżąco z ofertą TLC.

Icon label Icon label

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Ogrodzenia wynajem

ZAUFALI NAM

Obsługujemy największe inwestycje budowlane. Do grona naszych kluczowych Klientów możemy zaliczyć czołowe firmy sektora budowlanego i przemysłowego. Ilość realizacji jakie zostały przez nas wykonane, potwierdzają że potrafimy to robić dobrze. Tworzymy współpracę opartą na ustawicznym rozwijaniu partnerstwa. Doskonale rozumiemy zagadnienie partnerstwa strategicznego.

Wynajem Ogrodzeń
+48 734 140 140
Otrzymaj ofertę