Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Post Type Selectors

TLC Rental oddział Warszawa

System eps

TLC Rental ODDZIAŁ warszawa


Warszawa ogrodzenia tymczasowe

TLC Rental to przedsiębiorstwo, które już od wielu lat prowadzi kompleksowe usługi związane z dystrybucją, wynajmem oraz serwisowaniem systemów zabezpieczających i montażowych. Działalność firmy rozszerzyliśmy na kolejne miasta w Polsce  – w tym na teren Warszawy. TLC Rental zapewnia pełne wyposażenie placów budowy, terenów uprzemysłowionych, a także obszarów, które zaadaptowano na potrzeby organizacji wydarzeń masowych. Podnoszenie standardów i poszerzanie kadry o kolejnych doświadczonych pracowników usytuowało nasze przedsiębiorstwo wśród najlepszych firm zaopatrujących klientów z sektora budowlanego oraz inwestorów z branży przemysłowej.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do konsultacji z naszymi przedstawicielami. Dla klientów, korzystających z naszych usług, sporządzamy dokumentację techniczną dopasowaną do potrzeb.

Dystrybucja, wynajem i serwis systemów ogrodzeniowych – Warszawa

Nieprzerwanie od kilkunastu lat TLC Rental dostarcza swoim klientom materiały, których klasę i jakość potwierdziły testy oraz szerokie grono zadowolonych klientów. Wysokie standardy przełożyły się na satysfakcjonujące wyniki sprzedażowe. Jesteśmy członkiem Grupy TLC, która pod swoimi skrzydłami zrzesza przedsiębiorstwa należące do liderów dystrybuujących m.in. schody i platformy przeznaczone dla branż budowlanych i przemysłu. Zdobyte doświadczenie zaowocowało nowymi rozwiązaniami, sprawdzającymi się w trudnych warunkach. Obserwacja zmian zachodzących w branży pozwoliła na dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców. Ufamy, że tylko w taki sposób będziemy w stanie podążać za trendami i współczesnymi standardami.

TLC RENTAL Warszawa– JAK DO NAS TRAFIĆ?

Warszawa to doskonałe miejsce na mapie kraju, dzięki któremu możemy zaopatrzyć klientów z Polski centralnej oraz wschodniej. Obsługujemy inwestorów poszukujących takich rozwiązań systemowych jak: ogrodzenia tymczasowe, toalety przenośne, podesty rozładunkowe oraz barierki ochronne. Chcesz dowiedzieć się więcej lub jesteś zainteresowany podjęciem współpracy? Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który pomoże w wyborze najlepszych wariantów zabezpieczających i ochronnych. Dzięki dobrze skomunikowanym trasom szybkiego ruchu dotarcie do naszej siedziby jest bezproblemowe.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM

tel.: +48 608 312 400
e-mail: j.magiera@tlcrental.pl

Jacek Magiera

TLC RENTAL Sp. z o.o.
ul. Rodzinna 38 A,
05-806 Sokołów k/Warszawy / województwo mazowieckie
tel.: +48 608 312 400
e-mail: warszawa@tlcrental.pl

Wybierz optymalną trasę z Mapami Google lub sprawdź drogę z aplikacją yanosik.pl. Już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Dystrybucja mobilnych systemów EPS i ogrodzeń tymczasowych – co znajdziesz w ofercie?

Działalność TLC Rental oparta jest na dystrybucji konstrukcji stalowych oraz niezbędnego wyposażenia dla obszarów budowlanych, a także terenów, na których odbywają się imprezy masowe. Z naszych usług skorzystało już wielu inwestorów – dołącz do ich grona i zamów ogrodzenia budowlane, barierki ochronne lub schody tymczasowe.

PRODUKTY DOSTĘPNE W NASZYM MAGAZYNIE

ogrodzenia-budowlane-tymczasowe-na-budowe-tlcrental

Ogrodzenia budowlane ażurowe – Warszawa

Ogrodzenia budowlane ażurowe wykazują dużą wytrzymałość na zmienne warunki pogodowe i termiczne. Są jednym z najczęściej wybieranych systemów przez inwestorów budowlanych, a także organizatorów wydarzeń kulturalnych. Ogrodzenia budowlane ażurowe spełniają funkcję ciągu komunikacyjnego, którym mogą poruszać się większe grupy ludzi. Są stosowane również jako separator – wydzielają strefę niedostępną dla osób postronnych. Zaletami produktu są: lekka konstrukcja, łatwy montaż i demontaż oraz proste łączenie poszczególnych modułów.

Ogrodzenia budowlane Warszawa

Ogrodzenia budowlane pełne – Warszawa

Ogrodzenia budowlane pełne należą do systemów, które charakteryzuje prosty, bezproblemowy montaż. Konstrukcja składa się ze stalowej ramy wypełnionej blachą trapezową T18 – ocynkowanej lub malowanej proszkowo. System ogranicza widoczność i skutecznie zabezpiecza teren przed dostępem osób nieupoważnionych. Jakość ochronna potwierdzona została przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

Ogrodzenia budowlane tymczasowe

Ogrodzenia tymczasowe – warszawa

Ogrodzenia tymczasowe to system pozwalający w szybki sposób zabezpieczyć teren i wyłączyć go z użytku pieszych i pojazdów. Ogrodzenia są lekkie, stabilne, montaż poszczególnych modułów jest prosty i nie wymaga od użytkownika fachowej wiedzy. System sprawdza się podczas remontów nawierzchni drogowych lub odnawiania fasad budynków.

Ogrodzenia tymczasowe-budowlane

Wynajem ogrodzeń – Warszawa

W TLC Rental istnieje również możliwość wynajęcia ogrodzeń. Oferta skierowana jest do inwestorów oraz organizatorów wydarzeń. Każdy z naszych produktów charakteryzuje się wysokim współczynnikiem odporności na zmienne i destrukcyjne warunki zewnętrzne. Dzięki lekkiej i prostej konstrukcji wyznaczysz ciągi komunikacyjne, wygrodzisz teren budowy i zabezpieczysz go przed dostępem osób postronnych.

Barierki zabezpieczające

Barierki zabezpieczające – Warszawa

Bariera ochronna CITY doskonale sprawdza się podczas takich wydarzeń jak koncerty, festiwale czy rozgrywki sportowe. Dzięki nim wyznaczysz sektory dla publiczności i wyłączysz ulice lub tereny z użytku. Barierki zabezpieczające wykonano z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Tworzywo nie zmienia swojej struktury pod wpływem wahań temperatur. Płaska powierzchnia umożliwia łatwiejsze składowanie i transport produktu.

Bariery drogowe plastikowe

Barierki plastikowe PVC – Warszawa

W ofercie TLC Rental znajdziesz 4 rodzaje barierek plastikowych PVC: THOR, BOSS, EUROVISION oraz GATE. To, co odróżnia je od ogrodzeń stalowych, to lekka konstrukcja wykonana z materiałów, które nie przewodzą prądu. Tworzywo plastikowe nie traci swoich właściwości pod wpływem wahań temperatur. Jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Barierki plastikowe PVC są dostępne w opcji sprzedażowej.

Barierki ochronne eventowe

Barierki ochronne – Warszawa

Dzięki barierkom ochronnym sprawnie odgrodzisz teren i wyłączysz go z ruchu pieszych oraz pojazdów. System sprawdzi się również w trakcie wydarzeń kulturalnych: koncertów, eventów, festiwali, wystaw. Barierki ochronne wykonano z materiałów odpornych na destrukcyjne wahania temperatur oraz zmienne warunki atmosferyczne.

Wynajem schodów tymczasowych

Schody tymczasowe – Warszawa

Możesz zmienić przeznaczenie schodów, przekształcając je w kładkę budowlaną. Schody tymczasowe należą do systemów wykorzystywanych na terenach budowy. Konstrukcję wykonano z materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne – nie ulegają procesowi korozji. Dzięki prostemu montażowi i mobilności transport schodów tymczasowych nie stanowi większego problemu.

Zabezpieczenie krawędzi eps Rzeszów

Zabezpieczenie krawędzi EPS – Warszawa

Edge Protection System to rozwiązanie, dzięki któremu zadbasz o wysoki poziom bezpieczeństwa. EPS wykorzystywany jest w szczególności w trakcie prac na wysokościach. Każdy z modułów jest do siebie dopasowany, dzięki czemu cała konstrukcja jest stabilna. Oferta przewiduje także dodatkowe środki ochrony takie jak system Alsipercha (prod. Alsina) oraz SkyReach (prod. Combisafe). Zabezpieczenie EPS posiada certyfikat ZKP wg normy PN-EN 1090-1, a także ocenę Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego pod kątem zgodności z normą PN-EN 133374.

Schody kontenerowe Rzeszów

Schody kontenerowe – Warszawa

Schody kontenerowe są ciągiem komunikacyjnym, który daje możliwość korzystania z pomieszczeń socjalnych i biurowych znajdujących się na wyższych kondygnacjach. Produkt znajduje swoje zastosowanie głównie na placach budowy, gdzie kontenery pełnią funkcję lokalu użytkowego. Schody kontenerowe można skonfigurować i dostosować do potrzeb. Dostępnych jest kilka wariantów. Produkt charakteryzuje się trwałością i stabilnością.

toaleta przenośna na budowę

Toalety przenośne – Warszawa

Toalety przenośne należą do wyposażenia sanitarnego. Doskonale sprawdzają się w miejscach, w których dostęp do sieci kanalizacyjnych jest niemożliwy lub ograniczony. Toalety wykonano z materiałów odpornych na zmienne warunki pogodowe i termiczne. Polecane są inwestorom budowlanym oraz organizatorom wydarzeń masowych. Toalety przenośne można wyposażyć w dodatkowe udogodnienia. Co zyskujesz wybierając toalety przenośne z TLC Rental?

  • Produkt wyposażono w zbiornik o pojemności 265 litrów, umywalkę i dozownik na mydło lub płyn antybakteryjny. Toaleta przenośna nie wymaga bezpośredniego podłączenia do sieci – posiada własny 40 litrowy zbiornik na czystą wodę.
  • Toaleta przenośna jest produktem wysoce odpornym na uszkodzenia. Dzieje się tak za sprawą polipropylenu, który jest materiałem absorbującym uderzenia. Produkt łatwo utrzymać w czystości.
  • Toalety przenośne pokrywają jasne kolory, które doskonale odbijają światło słoneczne. Szczególnie jest to ważne, gdy prace budowlane lub imprezy masowe odbywają się na otwartych przestrzeniach. Kabina nie nagrzewa się, przez co użytkowanie jest bardziej komfortowe.
  • Produkt należy do wyposażenia mobilnego. Oznacza to, że toaleta przenośna jest samowystarczalna i możliwy jest jej transport w inne miejsce. Dodatkowe zawiesia, których jakość została potwierdzona certyfikatem TÜV Rheinland, umożliwiają przeniesienie toalet za pomocą dźwigu.
  • Sprzedaż i wynajem toalet przenośnych W TLC Rental to także doskonała i atrakcyjna cena. Dokonujemy indywidualnej wyceny na podstawie liczby zamówionych produktów i lokalizacji dostarczenia. Jeżeli usługa dotyczy wynajmu, bierzemy pod uwagę także czas jego trwania. Zapotrzebowanie obowiązujące na placach budowy określa ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2018 r. poz. 1202, z późn. zm.) – 1 toaleta na 20 kobiet / 1 toaleta na 30 mężczyzn. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i dowiedz się ile kosztuje wynajem toalet przenośnych. Dla firm, które zdecydują się skorzystać z naszych produktów, przewidziane są zniżki i rabaty.

Podest rozładunkowy lub wysuwnica budowlana

Podesty rozładunkowe – Warszawa

Podesty rozładunkowe spełniają normy krajowe oraz europejskie PN-EN 12811-3. Są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba przetransportowania materiałów na wyższe kondygnacje. Dlatego po system sięgają inwestorzy oraz przedsiębiorcy z branży przemysłowej. Powierzchnia została pokryta fakturowaną okładziną, która zapewnia lepszą przyczepność do podłoża. Dodatkowe wyposażenie w postaci szelek zabezpieczą użytkownika przed upadkiem z wysokości.

Sprzedaż systemów mobilnych i wynajem ogrodzeń – Warszawa

Rozwój parku technologicznego oraz ciągłe doskonalenie systemów znajdujących się w naszej ofercie pozwoliły nam na zajęcie wysokiej pozycji wśród przedsiębiorstw o podobnym profilu branżowym. Zaufało nam już wielu klientów. Dzięki utworzonym oddziałom w całej Polsce, w tym także w Warszawie, jesteśmy w stanie sprawnie i bezproblemowo dostarczyć najlepsze systemy zabezpieczające do wielu inwestorów i przedsiębiorców.

Dołącz do grona zadowolonych klientów TLC Rental. Skorzystaj z zakładki kontakt i skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Prowadzimy sprzedaż i wynajem takich systemów jak: ogrodzenia tymczasowe, podesty rozładunkowe, barierki ochronne, toalety przenośne oraz wiele innych. Polub nasz profil Facebook i bądź na bieżąco z ofertą.

Icon label Icon label

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

NASZE USŁUGI

Podczas realizowania zamówień istnieje możliwość skorzystania przez Klienta z wielu usług, które udoskonalają proces transakcji dotyczących ogrodzeń budowlanych w Warszawie.

Wynajem

Firma TLC Rental oferuje Klientom wynajęcie ogrodzeń tymczasowych w Warszawie i na całym obszarze województwa mazowieckiego na dowolnie określony czas.

Sprzedaż

Oferowane przez TLC Rental produkty są sprzedawane wraz z dostawą w Warszawie i na pozostałym terenie całego województwa mazowieckiego.

Transport

Podczas realizacji zamówienia oferujemy Państwu transport na terenie całego województwa mazowieckiego pod wskazany adres.

Montaż/Demontaż

TLC Rental umożliwia również montaż zakupionych lub wynajętych przez Klienta produktów w określonym miejscu i ich demontaż po zakończeniu obowiązywania umowy najmu.

OBSŁUGIWANY OBSZAR

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Warszawa
Radom
Płock
Siedlce
Pruszków
Legionowo
Ostrołęka
Piaseczno
Otwock
Ciechanów
Żyrardów
Mińsk Mazowiecki
Wołomin
Sochaczew
Ząbki
Mława

Grodzisk Mazowiecki
Marki
Nowy Dwór Mazowiecki
Wyszków
Piastów
Ostrów Mazowiecka
Płońsk
Kobyłka
Józefów
Sulejówek
Pionki
Pułtusk
Gostynin
Sokołów Podlaski
Sierpc
Kozienice

Zielonka
Konstancin-Jeziorna
Przasnysz
Garwolin
Łomianki
Grójec
Milanówek
Brwinów
Węgrów
Błonie
Szydłowiec
Warka
Góra Kalwaria
Radzymin
Ożarów Mazowiecki
Karczew

Maków Mazowiecki
Żuromin
Zwoleń
Tłuszcz
Nasielsk
Białobrzegi
Łosice
Łochów
Mszczonów
Przysucha
Lipsko
Iłża
Łaskarzew
Raciąż
Pilawa
Skaryszew

Ogrodzenia wynajem

Zaufali nam

Obsługujemy największe inwestycje budowlane. Do grona naszych kluczowych Klientów możemy zaliczyć czołowe firmy sektora budowlanego i przemysłowego. Ilość realizacji jakie zostały przez nas wykonane, potwierdzają że potrafimy to robić dobrze. Tworzymy współpracę opartą na ustawicznym rozwijaniu partnerstwa. Doskonale rozumiemy zagadnienie partnerstwa strategicznego.

 

Wynajem Ogrodzeń
+48 734 140 140
Otrzymaj ofertę