TLC Rental na II. Konferencji Naukowo-Technicznej 2023

Zarządzanie bezpieczeństwem pracy w budownictwie

W dniach 26-27 października 2023r we Wrocławiu odbywa się II. Konferencja Naukowo-Techniczna pod hasłem „Zarządzanie bezpieczeństwem pracy w budownictwie”. Jako spółka TLC Rental jesteśmy oficjalnym sponsorem tego wydarzenia, gdyż jest to szczególnie bliski nam temat.

 Jako firma współpracujemy z czołowymi przedstawicielami sektora budowlanego i przemysłowego, a nasze mobilne systemy zabezpieczeń to gwarancja niezawodności, poparta 15-letnim doświadczeniem. Dostarczamy produkty z szeroką gamą akcesoriów, sprawdzające się w najcięższych warunkach terenowych i pogodowych. W naszej ofercie znajdziecie m.in. zabezpieczenia krawędzi, oraz schody tymczasowe.

Podstawowym celem konferencji jest promocja bezpiecznej pracy na placach budowy oraz przybliżenie jej uczestnikom najnowszych osiągnięć w obszarach naukowym i technicznym zachodzących w tej dziedzinie.

Organizatorami Konferencji są: Katedra Inżynierii Materiałów i Procesów Budowlanych na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej, Ośrodek Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu, Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej oraz Katedra Zarządzania w Budownictwie na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej.

Cieszymy się, że mogliśmy zostać partnerami tak ważnego wydarzenia i jeszcze raz podkreślić jak istotną kwestią jest dla nas bezpieczeństwo.

GALERIA