Tydzień Bezpieczeństwa 2023 w TLC Rental

W kalendarzu pracowników TLC Rental w ciągu roku jest kilka ważnych wydarzeń, w których uczestniczą. Jednym z najważniejszych jest Tydzień Bezpieczeństwa – największa w Polsce inicjatywa na rzecz kreowania świadomości branży budowlanej, związanej z zapewnieniem norm i ogólnie pojętych zasad BHP. Wydarzenie co roku organizuje Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

 Jako firma zajmująca się produkcją i dystrybucją mobilnych systemów zabezpieczeń budowlanych, uważamy, że uświadamianie pracowników budowlanych w zakresie bezpieczeństwa w budownictwie jest niezwykle ważne. Dlatego także w tym roku edukowaliśmy w tym temacie i zaprezentowaliśmy naszą ofertę produktową, odpowiadającą na coraz to nowe potrzeby pojawiające się na placu budowy.

To już 10 edycja tego wydarzenia. W tym roku hasło przewodnie brzmi „Stop ma moc. Uważam, nie narażam”. Niezmiennie wracamy z tego eventu bardzo zadowoleni i bogatsi o wiele ciekawych rozmów. Cieszymy się, że kolejny raz mogliśmy poprowadzić kilka spotkań i szkoleń na temat bezpieczeństwa na budowie, potencjalnych zagrożeń, sposobów ich unikania oraz naszej oferty – takiej wiedzy nigdy za wiele. W tym roku zaprezentowaliśmy nowość w postaci platformy ekspozycyjnej prezentującej nasz asortyment. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!

 

GALERIA